NAPRAWY DOKONUJ TYLKO W ZAKŁADZIE DYSPONUJĄCYM NOWOCZESNYMI TECHNOLOGIAMI I NARZĘDZIAMI !!!

Nanoszenie powłoki hydrofobowej

Powłoka hydrofobowa, potocznie zwana niewidzialną wycieraczką to substancja, która po nałożeniu na przednią szybę auta, wyrównuje relatywnie szorstką powierzchnię, na której osadza się brud, powierzchnia staje się wówczas idealnie gładka tak, że podczas jazdy (ok. 60km/h) w deszczu woda formuje się w krople, które pod wpływem pędu powietrza spływają wraz z brudem. To rewolucyjne rozwiązanie zaczerpnięte z przemysłu lotniczego, może być stosowane do szyb czołowych i bocznych twojego samochodu. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie każdego mycia właściwości „niewidzialnej wycierczki” zmniejszają się, jedno nałożenie powłoki odrzucającej wodę wytrzymuje nawet do 20.000 km na szybie czołowej i do 60.000 km na szybach bocznych zanim potrzebna będzie regeneracja.

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA- ZALETY

Niewidzialna wycieraczka poprawia: widoczność w czasie deszczu, a w szczególności nocą, poprawia ostrość widzenia, szyba ma być bardziej odporna na osadzanie się brudu, deszcz i śnieg zmywane są podczas jazdy pojazdu, krople smoły, smugi olejowe, resztki po owadach i roślinach można łatwo wytrzeć wycieraczką – nawet ciężkie zanieczyszczenia, lepsza odporność na mycie w myjni mechanicznej (bez woskowania!), zmniejsza zużycie płynu do spryskiwaczy, przy prędkości powyżej 60km/h woda odpływa bez użycia wycieraczek, czyszczenie zmrożonych szyb jest łatwiejsze i mniej podatne na zarysowania, ułatwia usuwanie z szyb brudu, owadów, lodu i innych zanieczyszczeń.

TECHNOLOGIA NANOSZENIA NIEWIDZIALNEJ WYCIERACZKI

Oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni szyby specjalnym detergentem, naniesienie nano-powłoki hydrofobowej, precyzyjne wypolerowanie, po ok. dwuch godzinach, nasza niewidzialna wycieraczka jest już w 100% sprawna.

PRZYKŁADOWE MOŻLIWOŚCI NIEWIDZIALNEJ WYCIERACZKI:


NAPRAWY DOKONUJ TYLKO W ZAKŁADZIE DYSPONUJĄCYM NOWOCZESNYMI TECHNOLOGIAMI I NARZĘDZIAMI !!!