NAPRAWY DOKONUJ TYLKO W ZAKŁADZIE DYSPONUJĄCYM NOWOCZESNYMI TECHNOLOGIAMI I NARZĘDZIAMI

REFLEKTORY- polerowanie i regeneracja

95% produkowanych dzisiaj samochodów wyposażone są w reflektory z poliwęglanów. W związku z niską, odpornością materiału użytego do ich produkcji, już po pół-roku użytkowania, częściowo tracą swoją przezierność (przepuszczalność), a po dwóch latach ulegają zażółceniu. Z biegiem czasu, ich przezierność może zostać zredukowana do 50%, co stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników Ruchu Drogowego. Zużycie takie jest też, objawem wyeksploatowania pojazdu. Naprawa na wsłaną ręke, może doprowadzić do nieodwracalnego zniszczenia reflektorów . Nasza firma oferuje naprawę, tego typu uszkodzeń poprzez: polerowanie oraz zabezpieczenie przed podobnymi uszkodzeniami.

RODZAJE, PRZYCZYNY I PRZYKŁADY USZKODZEŃ

czynniki atmosferyczne: zmatowione, zmętnienie, pożółknięcie: promienie słoneczne (UV), nieodpowiednio dobrane żarówki
czynniki mechaniczne: zarysowania, ryski, zadrapania: drobne kamyki, szuter, piasek, źle dobrane szczotki w myjni

SKUTKI RYZYKA POZOSTAWIENIA USZKODZENIA BEZ NAPRAWY

Może być przyczyną: słabej widoczności Twojej i Ciebie, szczególnie podczas jazdy nocą lub w trudnych warunkach atmosferycznych, zatrzymania dowodu rejestracyjnego podczas kontroli drogowej lub niedopuszczenia do ruchu podczas przeglądu technicznego- w skrajnych przypadkach, obniżeniu wartości samochodu, gdyż zużycie takie jest też, objawem wyeksploatowania pojazdu

ZALETY NAPRAWY

Bezpieczenstwo własne oraz innych użytkowników Ruchu Drogowego: Widzisz i Jesteś widziany. Zminimalizowanie zmęczenia wzroku kierowcy. Oszczędność czasu i pieniędzy- naprawa trwa do 30min (samochód po naprawie gotowy jest do eksploatacji) a koszt w porównaniu z wymianą reflektora jest minimalny i wynosi od 20zł. Przywrócenie fabrycznej przejrzystości, blasku oraz estetyki reflektora. Niezauważalne miejsce naprawy. oryginalne lampy (zamienniki są mniej trwałe), brak objawów wyeksploatowania, Uniknięcie ponownego zmatowienia lamp w przyszłości.

TECHNOLOGIA NAPRAWY:

Naprawa polega na usunięciu utlenionej warstwy poliwęglanu z reflektora poprzez zeszlifowanie, wypolerowaniu jego całej powierzchni i zabezpieczeniu przed promieniowaniem UV. Naprawy dokonujemy przy pomocy amerykańskich profesjonalnych, nowoczesnych: technologi, narzędzi i środków chemicznych.

PRZYKŁADY DOKONYWANYCH NAPRAW:NAPRAWY DOKONUJ TYLKO W ZAKŁADZIE DYSPONUJĄCYM NOWOCZESNYMI TECHNOLOGIAMI I NARZĘDZIAMI